O NÁS

 

V letech 1994- 1996 jsem vystudovala Obchodní akademii s rozšířenou výukou jazyků v Českých Budějovicích. Mám za sebou třináct let praxe v oboru účetnictví. Má firma vznikla v červenci 2005 a orientuje se především na miniúčetnictví, vedení daňové evidence a vedení účetnictví, které provádím externě.

Dále nabízím uzavírání smluv o stavebním spoření s Českomoravskou stavební spořitelnou a. s., tzv. Liška a uzavírání penzijního připojištění se státním příspěvkem u ČSOB Penzijního fondu.

Překlady z / a do cizích jazyků: španělština, němčina, angličtina. Tyto jazyky jsem vystudovala v letech 1994-2004 na Obchodní akademii s rozšířenou výukou cizích jazyků a později na Státní jazykové škole v Českých Budějovicích.

 

Naše společnost spolupracuje s firmou RV servis - SOLAR TRADE, poskytující služby v oblasti prodeje vakuových solárních kolektorů. Více na:

 https://www.rvservis.eu/ nebo www.zelenausporam.cz

 

 


Historie projektu

Na počátku byla myšlenka nevtíravým způsobem nabídnout své služby. Samozřejmě se nabízela možnost vlastních webových stránek. A tak vznikly na počátku roku 2006 moje první webové stránky, které však po několika letech zcela nedostačovaly mým požadavkům. A co s tím? Mít webové stránky bez možnosti rychlé aktualizace novinek a úprav? Hledala jsem různá řešení. Předělat stávající stránky nebo vytvořit úplně nové? A toto je výsledek.

Stránky vznikly za podpory firmy RV servis - SOLAR TRADE.


Naši uživatelé

Jsou to především ti, kteří potřebují zpracovat účetnictví dobře, rychle, za rozumnou cenu a dále ti, kteří myslí na budoucnost, chtějí výhodně spořit nebo přilepšení k penzi.


Kontakt

Jana Kindlmanová

Záboří 56, 373 84 Dubné

tel: +420 607 505 156